Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW13 2018
Súprava nožníc na textil

Súprava nožníc na textil

Každé šitie začína strihaním látky: S touto súpravou nožníc na textil budete mať na to dokonalé nástroje. Vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam s časťami Softgrip sa výborne držia v ruke a ostria nožníc z čepeľovej ocele precízne rozstrihnú množstvo materiálov. Vhodné nožnice na každé použitie S krajčírskymi nožnicami s dĺžkou cca 22 centimetrov na presné strižné hrany, vyšívacími nožnicami s dĺžkou cca desať centimetrov na jemné šijacie práce a endlovacími nožnicami s dĺžkou cca 22,5 centimetrov na ozdobné okraje splní táto súprava nožníc všetky Vaše priania.
12,99 €
12,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.