Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2016
Súprava nožníc na látku

Súprava nožníc na látku

Vhodné nožnice na každý strih – s touto súpravou nožníc odstrihnete látku presne tak, ako potrebujete. Ergonomicky tvarované Všetky tri nožnice majú ergonomicky tvarované rukoväti so vsadenými dielmi softgrip a sú vhodné na rôzne šijacie práce. Krajčírske nožnice strihajú presne a sú ideálne na zastrihávanie. Endlovacie nožnice zaistia, aby sa látka nestrapkala, a sú vhodné aj na strihanie ozdobných okrajov na plsti a iných netkaných materiáloch. Vyšívacie nožnice sú ideálne na odstrihnutie nite a drobné šijacie práce.

Naposledy v ponuke: CW45/2016  Všetko pre ručné práce

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.