Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW20 2016
Súprava na zdobenie cukroviniek

Súprava na zdobenie cukroviniek

Torty, tortičky cupcake a cukrovinky ako z cukrárne S touto súpravou budú torty, tortičky cupcake a cukrovinky ozdobené ako od majstra cukrára! Súprava sa dá použiť na mnoho účelov a ľahko sa s ňou manipuluje, napríklad pri plnení, zdobení šľahačkou alebo roztieraní poliev. Dá sa použiť aj na prípravu makrónok. Silikónové vrecúško má stupnicu, ktorá uľahčuje meranie. Všetky diely sú vhodné do umývačky riadu. Bohaté príslušenstvo K zdobiacemu vrecúšku patrí bohaté príslušenstvo, ktoré zahŕňa šesť rôznych nadstavcov, čistiaci štetec, uzáver a recept. Stojan uľahčuje plnenie a slúži aj na odkladanie vrecúška. Naplnené vrecúško sa dá uzavrieť dlhou svorkou. Súčasťou balenia je aj návod na použitie.
12,99 €
12,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.