Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW9 2017
Súprava na vytvorenie odtlačkov nožičiek a ručičiek bábätka

Súprava na vytvorenie odtlačkov nožičiek a ručičiek bábätka

Odtlačky ručičiek a nožičiek bábätka na pohľadniciach Na týchto pohľadniciach zanechajú bábätká svoj prvý pozdrav. Vďaka špeciálnemu spôsobu odtláčania sa dajú vytvoriť čisté a precízne odtlačky detských nožičiek a ručičiek bez priameho kontaktu s atramentom – preto zostanú pekne čisté. Súčasťou balenia je osem pohľadníc a obálok z papiera s certifikátom FSC® na vytvorenie jedinečných oznámení o narodení. Orámovaný priestor na vytvorenie odtlačkov je rozdelený na dve časti, ktoré sú vhodné na odtlačenie ručičiek a nožičiek bábätka s vekom cca do troch mesiacov.

Naposledy v ponuke: CW9/2017  Pre malých dobrodruhov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.