Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2016
Súprava na pestovanie rajčín

Súprava na pestovanie rajčín

Zdravé a chutné! Vďaka súprave na pestovanie rajčín – druh „Balkonstar“ budete mať vitamíny priamo na balkóne. Výsev môže prebiehať od februára do apríla. Vrecko na pestovanie je vybavené vodotesnou fóliou, a preto sa hodí do interiéru i exteriéru. Vďaka pozinkovanému kovovému očku odolnému proti poveternostným vplyvom ho možno zavesiť napríklad na balkónové zábradlie. Kompletná súprava s návodom Súprava na pestovanie sa dodáva kompletne s jutovým vreckom na pestovanie, záhradníckym substrátom a semenami rajčín. Osivo nie je morené a bolo vypestované bez použitia génovej techniky. Súčasťou balenia je aj návod na pestovanie, takže aj bez mimoriadneho talentu na záhradnícke práce môžete získať bohatú úrodu.

Naposledy v ponuke: CW11/2016  Moja záhradná oáza

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.