Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2016
Súprava na futbalový tréning

Súprava na futbalový tréning

Rozmanitá parkúrová dráha na futbalový tréning Rovnako ako každý iný šport, aj futbal má svoje špecifické požiadavky. Táto súprava trénuje koordináciu a obratnosť. Zo štyroch figúr, šiestich oblúkových prekážok a šiestich malých klobúčikov sa dá zostaviť náročná parkúrová dráha, pri ktorej sa určite nebudete nudiť. Súčasťou balenia je úložná taška a plagát s návodom na cvičenie vo formáte A3.

Naposledy v ponuke: CW28/2016  Outdoor! Šport & hobby

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.