Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW32 2018
Súprava háčikov a držiaka na stenu – samolepiaca

Súprava háčikov a držiaka na stenu – samolepiaca

Táto trojdielna súprava je dekoratívna a zároveň praktická. Skladá sa z jedného tyčového a násadového držiaka na zavesenie napríklad metiel a dvoch háčikov na utierky na riad. Samolepiace – pripevnenie bez vŕtania Samolepiace háčiky na stenu sa dajú jednoducho pripevniť na hladké a rovné povrchy, ako sú napríklad sklo alebo obkladačky. Rovnako ľahko sa dajú dať aj dole a znovu použiť.
5,99 €
5,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW32/2018  Upratovanie a domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.