Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW16 2016
Súprava gélových vankúšikov

Súprava gélových vankúšikov

Pre lepšiu stabilitu a viac pohodlia. Táto 12-dielna súprava priehľadných gélových vankúšikov sa skladá z dvoch párov ochranných vankúšikov na brušká prstov, dvoch párov ochranných vankúšikov na pätu a dvoch párov vankúšikov, ktoré pomáhajú zabraňovať vzniku otlakov v miestach pod remienkami. Gélové vankúšiky sa môžu umývať, opätovne použiť a vďaka samolepiacej spodnej strane sú absolútne protišmykové.

Naposledy v ponuke: CW16/2016  Jarná móda a šperky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.