Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW9 2018
Súprava dvoch záhradných konzolových stolov

Súprava dvoch záhradných konzolových stolov

Obidva tieto konzolové stoly sa rýchlo stanú stredobodom pozornosti v záhrade, na terase alebo balkóne a ponúkajú miesto pre dekorácie alebo kvety. Konzoly odolné proti UV žiareniu a vplyvom počasia nesú dosky z odolného vláknitého cementu vo vzhľade betónu, na ktorých rastliny najlepšie vyniknú. Majú výškovo nastaviteľné chrániče podlahy a dajú sa využiť aj v interiéri. A keď stoly nebudete potrebovať, možno ich vložiť jeden do druhého, čím ušetríte miesto.

Naposledy v ponuke: CW9/2018  Všetko na záhradu a balkón

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.