Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW37 2017
Súprava dekoračných lepiacich pások

Súprava dekoračných lepiacich pások

Súprava lepiacich pások na zdobenie darčekov a papierových alebo dekoračných výrobkov Úžasný nápad na dekorácie! Tieto lepiace pásky v piatich rôznych veľkostiach a vzoroch za okamih skrášlia darčeky, pozdravy, sklo, sviečky a mnoho ďalšieho. Pomocou dekoračnej lepiacej pásky môžete tvoriť aj krásne koláže. Samolepiace pásky z ryžového papiera sa dajú jednoducho odtrhnúť v želanej dĺžke a popísať.
5,99 €
5,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.