Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Súprava darčekových vrecúšok »Adventný kalendár«

Súprava darčekových vrecúšok »Adventný kalendár«

24 dní – 24-krát naozajstné radostné očakávanie. Adventný kalendár patrí k Vianociam rovnako ako vianočný stromček a adventný veniec. Tento kalendár sa skladá z 24 sivých a bielych vrecúšok vhodných na potraviny, ktoré možno označiť príslušnými číslami a pomocou menoviek pripevniť na šnúru. Vďaka šnúre môžete kalendár umiestniť podľa potreby a navyše získate aj peknú vianočnú dekoráciu.
7,99 €
7,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.