Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW25 2013
Súprava čistiacich utierok

Súprava čistiacich utierok

4 špeciálne utierky: na každý povrch tá správna utierka. 1 čistiaca utierka z mikrovlákna, 1 utierka na leštenie, 1 utierka na okná a 1 prachovka. Šetria životné prostredie – uvoľňujú mastnotu a nečistotu s malým množstvom čistiaceho prostriedku a vody. Čistiaca utierka z mikrovlákna so spodnou stranou na odstraňovanie silných znečistení a mäkkou vrchnou stranou z mikrovlákna na citlivé povrchy. Prachovka na optimálnu absorpciu prachu. Utierka na okná umožňuje dôkladné čistenie na mokro a vytieranie dosucha bez šmúh. Utierka na leštenie vyčarí poháre bez šmúh. Vykazujú dlhú životnosť, vysokú savosť a nepúšťajú vlákna. S antibakteriálnou úpravou – okrem utierky na okná.
4,95 €
4,95
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW25/2013  Osviežte svoju kúpeľňu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky