Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW32 2018
Súprava čistiacich handričiek

Súprava čistiacich handričiek

V tejto súprave sa nájde na každý povrch tá správna handrička. Súprava obsahuje šesť handričiek, ktoré majú dlhú životnosť, nepúšťajú vlákna a dobre sajú: 4 univerzálne čistiace handričky napr. na pracovnú dosku, drez, chladničku 1 handrička na sklo a okná, napr. na sklenený stôl a zrkadlo – na dôkladné čistenie namokro a utieranie dosucha bez šmúh 1 handrička na prach, napr. na umývadlo, televízor a notebook Čistenie s handričkami z mikrovlákna je šetrné k životnému prostrediu, pretože uvoľňujú mastnotu a nečistoty len s malým množstvom čistiaceho prostriedku a vody.
9,99 €
9,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW32/2018  Upratovanie a domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.