Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Strom s LED »Kvety«

Strom s LED »Kvety«

S týmto stromom s LED vo Vás zakvitne radostné očakávanie: Strom vysoký viac ako dva metre má korunu z deviatich veľkých konárov a množstva malých vetvičiek s priehľadnými kvetmi a 480 LED, ktorých teplé biele svetlo ponorí okolie do pôsobivej atmosféry. Dekoračný strom chránený proti striekajúcej vode má stabilný podstavec a možno ho použiť v interiéri a rovnako aj na terase alebo balkóne.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.