Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2018
Stroj na výrobu zmrzliny

Stroj na výrobu zmrzliny

Podáva sa zmrzlina! Tento stroj na výrobu zmrzliny splní všetky Vaše želania. Vďaka nemu si rýchlo a jednoducho vlastnoručne pripravíte točenú zmrzlinu, sorbet alebo kopčekovú zmrzlinu. Fantázii sa medze nekladú: Podľa chuti môžete použiť rôzne chutné ovocie, aromatické koreniny, ale aj sirup a likéry. Jednoduchá manipulácia Stroj na výrobu zmrzliny má vyberateľnú chladiacu misku s dvojitou povrchovou úpravou, ktorá vďaka dvojitej izolácii zaisťuje optimálny efekt chladenia. Miešacie rameno s funkciou dvojitého miešania rovnomerne zmieša prísady a pomocou dávkovača sa zmrzlina dá dávkovať priamo zo stroja. Kuchynská pomôcka má protišmykové nožičky, možno ju rozložiť a jednoducho vyčistiť. Vonkajšia miska, stojan, veko, prídržný krúžok, miešacie rameno a dávkovač sú vhodné do umývačky riadu.

Naposledy v ponuke: CW22/2018  Letná detská móda

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.