Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2016
Striekačka na marinovanie mäsa

Striekačka na marinovanie mäsa

Správna marináda dodá každému sviatočnému pečenému mäsu jedinečnú a nezameniteľnú arómu – a vďaka tejto striekačke sa dostane presne tam, kam má: Pomocou nadstavca s ihlou sa dá vstreknúť priamo do pečeného mäsa a štetcom sa dá dobre ponatierať povrch mäsa. Takto sa Vám podarí krásne korenisté a šťavnaté pečené mäso alebo hydina. Premyslená kuchynská pomôcka Telo s objemovou stupnicou je vyrobené z plastu, ihla z ušľachtilej ocele 18/10 a štetec zo silikónu. Všetky časti sú vhodné do umývačky riadu a dajú sa priestorovo úsporne uschovať. Ušľachtilá oceľ 18/10 Špeciálne zošľachtená oceľ má dlhú životnosť: nehrdzavie, ľahko sa udržiava, je tvarovo stabilná a žiaruvzdorná.

Naposledy v ponuke: CW50/2016  Vianočne prestreté

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje