Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW29 2018
Striekacie zvieratká do vody, 5 ks

Striekacie zvieratká do vody, 5 ks

Dokonale sa hodia na zábavu pri kúpaní a malé vodné bitky S týmito piatimi striekacími zvieratkami do vody je zábava pri kúpaní zaručená: Pestrofarebné zvieratká sa dajú ukladať na seba a dokonale sa hodia na hranie a špliechanie – napríklad vo vani! Deti sa s figúrkami môžu zabaviť a vyskúšať si, ako vystrekuje voda z ústneho otvoru veľryby, krokodíla, korytnačky, žaby a kačky. Keď skončí zábava, hračky možno jednoducho uschovať v úložnom vrecku.

Naposledy v ponuke: CW29/2018  Oblečenie pre najmenších

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.