Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2018
Striekacia súprava na zdobenie tort a koláčov

Striekacia súprava na zdobenie tort a koláčov

Striekacia súprava na kreatívny dizajn koláčov Pomocou obľúbenej striekacej techniky sa torty a koláče zmenia na výnimočné umelecké diela. Vďaka jednoručne ovládateľnej striekacej pištoli s nádobkou a malým kompresorom je ovládanie hračka. Pri tvorení máte na výber medzi piatimi rýchlostnými stupňami. Striekacia pištoľ sa môže naplniť bežne predajnými potravinárskymi farbivami.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.