Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2016
Stredový diel lounge nábytku

Stredový diel lounge nábytku

Strávte čas s rodinou, oddýchnite si s priateľmi alebo si užívajte pokojný deň v záhrade – pohodlne a luxusne: stredový diel lounge nábytku z kvalitného predolejovaného eukalyptového dreva FSC® 100 % je robustný, odolný proti poveternostným vplyvom a veľmi pohodlný na sedenie pri každej príležitosti. Ľubovoľne kombinovateľný – dá sa zostaviť mnohými spôsobmi na malej i veľkej ploche Záhradný nábytok má jednu podušku na sedenie a jednu podušku na opieranie a dá sa kombinovať s ostatnými prvkami záhradného lounge nábytku – takto sa dá v každej záhrade individuálne prispôsobiť zariadenie lounge priestoru, v ktorom si úžasne oddýchnete.
179,00 €
179,00 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW11/2016  Moja záhradná oáza

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.