Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2018
Stolný mixér s funkciou smoothie

Stolný mixér s funkciou smoothie

S týmto stolným mixérom si za okamih môžete namixovať Vaše obľúbené smoothie – a súčasťou balenia sú aj vhodný cestovný hrnček a sklenený džbán na servírovanie. Oba majú stupnicu a veko – veko hrnčeka je vybavené uzatvárateľným otvorom na pitie a bezpečnostným uzáverom, veko džbána má otvor na plnenie a uzáver. Premyslený do posledného detailu a kompaktný Mixér vďaka kompaktnému formátu nezaberá veľa miesta, ušetrí množstvo práce a v kuchyni Vám otvorí nové obzory. Má regulátor rýchlosti s dvomi výkonnostnými stupňami, funkciu pulzovania na krátke, intenzívne intervaly a funkciu blokovania. Všestranné využitie Zahanbiť sa nenechá ani 4-krídlový sekací nôž z ušľachtilej ocele, ktorý sa hodí aj na drvenie ľadu. Čepeľový nadstavec je vyberateľný a dá sa jednoducho priskrutkovať na džbán alebo hrnček. Po použití možno mixér veľmi jednoducho vyčistiť: sklenený džbán, hrnček, veko a nôž sú vhodné do umývačky riadu.
27,95 €
27,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW35/2018  Letná kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.