Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW34 2017
Stolná lampa s LED žiarovkou s vláknom

Stolná lampa s LED žiarovkou s vláknom

Teplé svetlo – a nádych nostalgie: Táto lampa v retro dizajne dodá každej miestnosti osobitý vzhľad. Dekoračná lampa má svietidlo v tvare klasickej žiarovky a podstavec z dreva a vďaka prirodzenému dizajnu sa hodí k takmer každému bytovému zariadeniu. Zapínač/vypínač sa nachádza na čierno-bielom textilnom kábli. Lampa má spodnú stranu, ktorá chráni povrch nábytku, a preto sa dá umiestniť aj na chúlostivých kusoch nábytku. Úspora energie s LED Táto lampa má žiarovku energetickej triedy A. 350 lúmenov, 6 kWh/1 000 h. Vydáva teplé biele svetlo.

Naposledy v ponuke: CW34/2017  Nadčasový nábytok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.