Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2013
Stolná lampa LICHTSACK®-shade

Stolná lampa LICHTSACK®-shade

Dizajn Christofer Born. Stojan naplnený kremenným pieskom pre individuálne nasmerovanie lampy. Tienidlo a stojan z tkaniny značky DuPont. Kábel s kolískovým vypínačom. Vrátane úspornej žiarovky s objímkou E14: 10 000 spínacích cyklov. Farebná teplota 2700 K. Nábehový čas < 2 sekundy. Bez stmievania. Dĺžka cca 87 mm. Ø cca 45 mm. Ortuť < 3,5 mg. Žiarovka nepatrí do domového odpadu.
9,95 €
9,95
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.