Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW29 2018
Stolička z tíkového dreva s vysokým operadlom, nastaviteľná do 6 polôh

Stolička z tíkového dreva s vysokým operadlom, nastaviteľná do 6 polôh

Štýlová záhradná stolička Pohodlne sedieť alebo v pokoji relaxovať: Táto záhradná stolička je mimoriadne flexibilná a jej operadlo možno 6-krát nastaviť a využiť tak dovedna 7 polôh – a vo všetkých ponúka mimoriadne pohodlné sedenie. Stolička s vysokým operadlom je vyrobená z kvalitného tíkového dreva s certifikátom FSC®, vďaka čomu je odolná proti UV žiareniu a vplyvom počasia – teda ideálna do záhrady, na terasu alebo balkón. A po sezóne ju možno sklapnúť, čím sa pri jej skladovaní šetrí miesto.

Naposledy v ponuke: CW29/2018  Na záhradu, balkón aj terasu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.