Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW2 2013
Stolička k písaciemu stolu

Stolička k písaciemu stolu

So systémom Body-Balance-Tec® – neobmedzuje v pohybe a umožňuje flexibilné sedenie. Pre optimálne držanie tela. 3-dimenzionálne pohyblivé sedadlo so sklonom dopredu, do strany a dozadu. Podporuje anatomicky správne sedenie a posilňuje chrbtové svaly. Ortopedický tvar sedadla. Výšku sedadla možno nastaviť pomocou bezpečnostnej plynovej pružiny. Vysoká chrbtová opierka s integrovanou oporou bedrovej chrbtice: výšku a sklon možno nastaviť. Opierky na ruky nastaviteľné do výšky: chrómované s prekrytím z plastu. Hliníkový nožný kríž. Dvojité bezpečnostné kolieska, stolička sa pri zaťažení zabrzdí.
139,00 €
139,00
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW2/2013  Zdravie pre - celú rodinu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky