Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2018
Stojan na potreby na umývanie riadu

Stojan na potreby na umývanie riadu

Aby ste zabránili neporiadku na dreze, ponúka tento stojan na kuchynské potreby možnosť priestorovo úsporne a usporiadane uskladniť kefky na riad, hubku a mnoho iného. Aby bolo pri umývaní riadu všetko poruke, má tento stojan držiak na kefku na riad, priehradku na hubku s dierkami a otočné ramienko na sušenie mokrých handričiek. Stojan pevne stojí vďaka protišmykovým silikónovým nožičkám a zaťaženému dnu a ani čistenie nie je problém: Vnútorný diel stojana sa dá vybrať a na spodnej strane sa nachádza dierkované dno. Ramienko sa nachádza vnútri pod vnútorným dielom a pred použitím sa musí nastrčiť.
7,99 €
7,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW3/2018  Dokonalý poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.