Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW32 2018
Stojan na potreby na umývanie riadu

Stojan na potreby na umývanie riadu

Keď je všetko na svojom mieste, je to aj poruke. Tento stojan na potreby na umývanie riadu umožňuje priestorovo úsporné skladovanie kefky na riad, hubky, handričky a dávkovača mydla. Funkčný Stojan má dva vešiaky na sušenie mokrých handričiek a kefiek na riad, ktoré sa dajú individuálne osadiť. Vďaka odnímateľnej miske na zachytávanie vody s výlevkou sa dá ľahko čistiť a dno s dierami umožňuje odkvapkávanie vody. Stojan je vyrobený z kvalitnej ušľachtilej ocele a má protišmykové silikónové nožičky. Ušľachtilá oceľ 18/10 Špeciálne zošľachtená oceľ s dlhou životnosťou: nehrdzavejúca, ľahko sa udržiava, drží tvar a je žiaruvdzorná.
5,99 €
5,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW32/2018  Upratovanie a domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.