Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW24 2016
Stojan na potreby na umývanie riadu

Stojan na potreby na umývanie riadu

Tu majú všetky potreby na umývanie riadu svoje miesto a sú vždy poruke! Tento stojan z vysokolesklého plastu má nádobku na kefku na riad, plochu na odkladanie hubiek s vetracími otvormi a výkyvné rameno na sušenie mokrých handričiek na riad. Vložka má dno s otvormi na odkvapkanie vody a je vyberateľná – ľahko sa čistí. Protišmykové silikónové nožičky na spodnej strane stojana zaisťujú dobrú stabilitu.

Naposledy v ponuke: CW24/2016  Domáce práce sú hračka

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.