Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2017
Stojan na menu s bridlicovou tabuľou

Stojan na menu s bridlicovou tabuľou

Na bridlicovej tabuli sa dajú mimoriadne ozdobne prezentovať menu alebo recepty – alebo na nej môžete zanechať jednoducho len pekný pozdrav. Drevený stojan sa okrem toho perfektne hodí napríklad na držanie tabletov alebo kuchárskych kníh. Bridlicová tabuľa sa dá použiť na výšku alebo šírku a pomocou priloženej mastencovej ceruzky sa dá kedykoľvek znovu popísať. Odporúča sa ručné čistenie.

Naposledy v ponuke: CW50/2017  Vianočná inšpirácia

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.