Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2018
Stojan na kuchársku knihu

Stojan na kuchársku knihu

Ručne zapísané v zápisníku, ako ušľachtilá viazaná kniha alebo v digitálnej forme – ak varíte podľa receptu, kuchársku knihu chcete mať na dohľad, ale nie nevyhnutne v ruke. Tento stojan na kuchársku knihu z kvalitného bukového dreva s certifikátom FSC® sa postará o to, že pri varení budete mať obe ruky voľné. Úchytné rameno je nastaviteľné, takže naň možno bez problémov umiestniť aj tablety a vďaka sklopnému kovovému stojanu sa po použití dá priestorovo úsporne uschovať.

Naposledy v ponuke: CW35/2018  Letná kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.