Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW42 2017
Stojacie zrkadlo s úložným priestorom

Stojacie zrkadlo s úložným priestorom

Zrkadlo s odkladacou plochou a lištou s háčikmi ako dodatočný úložný priestor Šikovná kombinácia! Na prvý pohľad síce vyzerá ako zrkadlo, ale ak sa pozriete bližšie, objaví sa praktický odkladací priestor. Na zadnej strane tohto stojacieho zrkadla sa nachádza odkladacia plocha, napríklad na kefu na vlasy, a drevená lišta s piatimi háčikmi, napríklad na náhrdelníky, tašky a šatky na krk. Konštrukcia sa dá vyklopiť a je odnímateľná, takže zrkadlo je vhodné na postavenie alebo pripevnenie na stenu. Je možné pripevnenie na stenu vo formáte na šírku alebo na výšku. Kovová retiazka slúži na vymedzenie roztvorenia zrkadla pri postavení. Nábytok vo vidieckom štýle Stojacie zrkadlo s úložným priestorom je prvok zo série nábytku vo vidieckom štýle. Vynikne vďaka zrkadlu s fazetovým výbrusom a rámu z lakovaného masívneho dreva.
139,00 €
139,00
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Alternatívne výrobky

Zásuvková komoda

Prvok z našej série nábytku vo vidieckom štýle
249,00 € Quickshop

Nočný stolík

Prvok z našej série nábytku vo vidieckom štýle
99,95 € 89,95 € Quickshop

Lavica k posteli

Prvok z našej série nábytku vo vidieckom štýle
159,00 € Quickshop