Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW33 2017
Stojacia lampa

Stojacia lampa

Táto lampa sa postará o príjemné svetlo – a svetlosť podľa potreby. Súčasťou balenia je LED žiarovka s trojstupňovou intenzitou svietenia, ktorá vydáva teplé biele svetlo. Výšku ramena a tienidla tejto lampy možno nastaviť podľa potreby a vďaka nášľapnému vypínaču na kábli sa dá pohodlne zapnúť a vypnúť. Na spodnej strane sú chrániče podlahy, a tak ju možno použiť aj na citlivých podlahách.

Naposledy v ponuke: CW33/2017  Moderný domov aj kancelária

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.