Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW31 2016
Stierač na čistenie žalúzií

Stierač na čistenie žalúzií

Tento stierač na čistenie žalúzií šetrí čas a nervy. Namiesto čistenia každej lamely zvlášť totiž čistí súčasne hornú a dolnú stranu dvoch lamiel. Šetrný k životnému prostrediu vďaka mikrovláknu Návlek z mikrovlákna je šetrný k životnému prostrediu a uvoľňuje mastnotu a nečistotu s malým množstvom čistiaceho prostriedku a vody. Po vyčistení žalúzií môžete dať návlek jednoducho dole a vyprať ho v práčke.
4,99 €
4,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW31/2016  Všetko pre domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.