Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2018
Stereoslúchadlá True Wireless

Stereoslúchadlá True Wireless

Tieto bezdrôtové slúchadlá do uší sú ideálne pre každého, kto sa rád pohybuje bez obmedzení. Súčasťou balenia sú silikónové koncovky v troch rôznych veľkostiach, vďaka ktorým slúchadlá optimálne padnú a pohodlne sa nosia. Slúchadlá do uší majú dynamické 5,5 mm membrány s čistými výškami a hlbokými basmi a postarajú sa tak o kvalitný stereo zvuk – a to až na tri hodiny. Najväčšia možná nezávislosť Domovom týchto slúchadiel je ich nabíjacia stanica. Na cestách sa tejto úlohy zhostí nabíjacie puzdro, s ktorým sa dajú znova nabiť až dvakrát a dokážu tak prehrávať hudbu až deväť hodín. Majú zabudovaný mikrofón s funkciou Handsfree a prehrávanie hudby sa dá pohodlne ovládať pomocou jedného tlačidla. Technológia Bluetooth® 4.1 zabezpečuje rýchle a stabilné spojenie so smartfónmi alebo tabletmi a vďaka ochrane proti striekajúcej vode slúchadlá do uší efektívne odolávajú potu a dažďu.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.