Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2018
Steakové nože, 4 ks

Steakové nože, 4 ks

Základné pomôcky na grilovanie Každý, kto si rád pochutná na krvavejšom steaku, to pozná: Bežné nože naň nestačia a mäso skôr „potrhajú“. Tieto steakové nože majú čepele z kvalitnej čepeľovej ocele a s ľahkosťou pokrájajú mäso na steaky – takto svojou troškou prispievajú k dokonalému pôžitku z mäsa. A vďaka nitovaným plastovým rukovätiam sa navyše veľmi dobre držia v ruke.

Naposledy v ponuke: CW19/2018  Záhrada a grilovanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.