Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2016
Stan pre motocykel

Stan pre motocykel

V prírode ako doma! Kto sa chce na dlhších cestách na motorke vydávať i mimo bežných trás alebo ide priamo kempovať, poskytne mu tento stan strechu nad hlavou. V stane je miesto pre dve osoby a má oddelený priestor pre motorku. Stan odoláva vodnému stĺpcu do 3 000 mm, podlaha stanu vodnému stĺpcu 5 000 mm. Skladný Stan sa dá zložiť do tašky a v tejto kompaktnej podobe uložiť na motorku.
189,00 €
189,00 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW19/2016  Stanujeme!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.