Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW15 2017
Športové puzdro na rameno na smartfón

Športové puzdro na rameno na smartfón

Vášho smartfónu sa nemusíte vzdať ani pri športe: mäkké športové puzdro na rameno na smartfón je veľmi široké, má suchý zips na úpravu šírky a poskytuje miesto pre množstvo bežných smartfónov. Či už si chcete pustiť hudbu, telefonovať alebo spustiť športovú aplikáciu – pomocou okienka na jednoduché ovládanie dotykového displeja môžete so smartfónom manipulovať ako zvyčajne. Puzdro na rameno má otvor na pripojenie slúchadiel a dodatočnú priehradku na kľúče, zadná strana je vodotesná.
9,99 €
9,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW15/2017  Joga & fitness

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.