Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW2 2017
Športové kompresné pančuchy, 1 pár, čierne

Športové kompresné pančuchy, 1 pár, čierne

Postupný kompresný účinok Tieto kompresné pančuchy sú ako stvorené pre potreby športovcov. Vďaka postupnej kompresii 100 % v oblasti členkov a 70 % v oblasti lýtok podporujú krvný obeh – a majú stimulačný a regeneračný účinok. Výborne sa nosia Vďaka kombinácii kvalitných materiálov s vláknom TACTEL® sú tieto športové kompresné pančuchy príjemné na telo, odolné a priedušné. Pančuchy sa výborne nosia vďaka obzvlášť plochým švom v oblasti prstov a obzvlášť mäkkej výstelke v typických oblastiach zvýšeného tlaku a zaťaženia.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje