Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW30 2017
Špeciálne čistiace gumy, 2 ks

Špeciálne čistiace gumy, 2 ks

S touto 2-dielnou súpravou čistiacich gúm získate moderný prostriedok na čistenie a brúsenie najrôznejších materiálov. Dajú sa jednoducho použiť na kov, drevo, kožu, gumu, silikón, kamenné podklady, plast alebo sklo – a obe gumy sa hodia dokonca aj na brúsenie hrán lyží a snoubordov. Majú dlhú životnosť a sú spoľahlivé Gumy sa dajú prirezať podľa potreby a majú dva rôzne stupne zrnitosti na rôzne silné znečistenie. Odstraňujú aj zaschnuté škvrny od laku na nechty, hrdzu alebo vodný kameň – a to aj medzi škárami. Vďaka elastickej štruktúre sa hodia aj na jemné brúsenie, leštenie a matovanie. Gumy sa málo opotrebúvajú, dajú sa úplne spotrebovať a zaujmú aj dlhou životnosťou.

Naposledy v ponuke: CW30/2017  Pomocníci do domácnosti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.