Schließen

Spálňa ako nová

Posteľná bielizeň a doplnky

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Prichádza jeseň

Hrejivá posteľná bielizeň v jesenných farbách

 
   
  
   
  
  
  
  
  
   

Poradca pre oblasť posteľnej bielizne

Prehľad najdôležitejších vlastností

Flanell Bettbezug

Flanel

 • Mäkký a hrejivý
 • Zdrsnená čistá bavlna
 • Dobre saje a je príjemný na dotyk
Biber Bettbezug

Jemný flanel

 • Mäkučká tkanina z čistej bavlny
 • Nemusí sa žehliť a rýchlo schne
 • Vyrovnáva teplotu
Renforcé Bettbezug

Renforcé

 • Jemná, hladká tkanina
 • Dobre saje
 • Vhodné na každé ročné obdobie
 • Vyrovnáva teplotu
Perkal Bettbezug

Perkál

 • Veľmi ľahká bavlnená tkanina
 • Výborne saje
 • Je priedušný a vyrovnáva teplotu

Krásne látky, krásne sny

Prestieradlá a obliečky na vankúš

  
     
    
 
       

Pre rozprávkovo dobrý spánok

Kvalitné vankúše a prikrývky

irisette®

pre pohodlný spánok

Používanie vysokokvalitných materiálov, neustále kontroly kvality použitých materiálov a konečných výrobkov, šetrné využívanie prírodných zdrojov a prísne dodržiavanie bezpečnostných, zdravotných a ekologických aspektov – irisette® je „odborníkom na dobrý spánok“.

Akú výplň si želáte?

Vlákno – príjemne mäkké

Táto prešívaná prikrývka s výplňou z vlákien, vyvinutá exkluzívne pre Tchibo, je absolútne správnou voľbou. Jej syntetická výplň je príjemne ľahká a mäkká, umožňuje optimálne prúdenie vzduchu a vytvára príjemnú klímu na spanie. Poťah je vyrobený z čistej bavlny a má lemovanie po celom obvode.

Páperie – mäkké a nadýchané

Naše páperové prikrývky sú plnené z 90 % bielym páperím a z 10 % perím, vďaka čomu sú nádherne mäkké a nadýchané. Vyrovnávajú teplotu a vytvárajú tak ideálnu klímu na spanie. Používame výhradne páperie a perie, ktoré nebolo získané zo živých zvierat.

Ťavia srsť – príma klíma!

Dvojité prikrývky s ťavou srsťou, vyvinuté exkluzívne pre Tchibo, optimálne udržujú teplo počas chladnejších nocí vďaka vzduchovým komorám. Poťah z čistej bavlny je príjemný na dotyk a výborne absorbuje vlhkosť.

Správna poloha, lepší spánok

Kvalitné matrace, postele a príslušenstvo

SPOLOČNE MENÍME SVET K LEPŠIEMU

My všetci nesieme spoločnú zodpovednosť za svet, v ktorom žijeme dnes a budeme žiť aj zajtra. V Tchibo sa preto už vyše 14 rokov snažíme o to, aby sa naše výrobky vyrábali férovo – s rešpektom k nášmu životnému prostrediu a k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Na mnohých miestach sa nám to už podarilo. Na to sme hrdí. Zároveň si uvedomujeme, že je ešte kus cesty pred nami. To sa nám však nepodarí bez pomoci. Dokážeme to len spolu s ľuďmi, ktorí vyrábajú naše výrobky, a spolu s Vami, našimi zákazníkmi, ktorí naše výrobky objavujete pre seba. Zistite viac na tchibo.sk/udržateľnosť.
Naše odevy certifikované podľa normy Global Organic Textile Standard (GOTS) sú na dotyk príjemné až trojnásobne. Lebo z kontrolovanej biologickej produkcie a požiadaviek na životné prostredie a sociálnych požiadaviek v celom reťazci výroby textílií profitujú všetci: životné prostredie, ľudia v dodávateľskom reťazci a vy.

KVALITA GOTS
V tomto týždni sú vybrané výrobky certifikované podľa normy GOTS. Obsahujú minimálne 70 % bavlny z kontrolovanej biologickej produkcie a sú vyrobené v súlade s normou Global Organic Textile Standard (GOTS). Nielen pri poľnohospodárskej produkcii, ale aj pri spracovaní sa vzdávame používania nebezpečných chemikálií a kriticky posudzovaných prísad.
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Naše textílie s pečaťou Bavlna vyrobená v Afrike stelesňujú logo GUT GEMACHT, lebo podporujú trvalo udržateľnú produkciu bavlny v Afrike. Iniciatíva CmiA tam spolupracuje s približne 670 000 producentmi bavlny a ponúka pomoc približne 5,3 mil. ľudí vrátane členov ich rodín, aby si svojpomocne zlepšili svoj život.

POMOC VĎAKA OBCHODU
Sociálna spravodlivosť, vyššie príjmy pre rodiny a ochrana životného prostredia — to sú ciele. Na školeniach sa farmári naučia, ako pestovať bavlnu efektívne a šetrne voči životnému prostrediu. Vďaka vyšším výnosom a väčším príjmom si dokážu vlastnými silami zlepšiť svoju situáciu a život svojej rodiny a to bez akejkoľvek ďalšej pomoci zvonka. Čím viac tejto bavlny sa kúpi, o to lepšie, lebo licenčné poplatky, ktoré podniky za to platia, budú priamo na danom mieste investované napr. do škôl. Tak si pre seba kúpite módu pre dobrý pocit a iným venujete kúsok lepšej budúcnosti.