Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2018
Solárne stĺpiky s LED, 3 ks

Solárne stĺpiky s LED, 3 ks

Tieto tri solárne svietidlá s LED sa automaticky zapnú, keď sa začne stmievať a naplnia priestor teplým svetlom. Svietidlá sú vyrobené z plastu odolného proti poveternostným vplyvom v ratanovom vzhľade a výborne sa hodia do záhrady alebo na terasu. Pomocou bodcov na zapichnutie do zeme sa stĺpiky dajú umiestniť na ľubovoľné miesto. Zapínač/vypínač sa nachádza na spodnej strane zabudovaného solárneho panela.
24,95 €
24,95
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW19/2018  Záhrada a grilovanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky