Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2018
Solárne schodiskové svetlá, 2 ks

Solárne schodiskové svetlá, 2 ks

Schodiskové osvetlenie so solárnou energiou Obe tieto solárne schodiskové svetlá sú vybavené akumulátorom, solárnym panelom a LED žiarovkou, ktorá vydáva teplé biele svetlo. Vďaka solárnemu panelu sa cez deň ukladá energia, pomocou ktorej v noci svietia. Obe svetlá majú na zadnej strane solárneho panela zapínač/vypínač. Solárne svietidlá si vystačia aj bez káblov, a preto sa jednoducho montujú.

Naposledy v ponuke: CW1/2018  Ušetriť až do 50%

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.