Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2018
Solárne outdoorové svietidlo s LED a zmenou farieb, okrúhle

Solárne outdoorové svietidlo s LED a zmenou farieb, okrúhle

Toto solárne outdoorové svietidlo sa pri súmraku a po západe slnka postará a náladové osvetlenie v záhrade alebo na terase. Guľové svietidlo z nerozbitného plastu, odolného proti poveternostným vplyvom, má integrovaný solárny panel a môže sa používať s hrotom zastrčeným do zeme alebo bez neho. Automatické zapnutie Svietidlo sa automaticky zapne pri nastávajúcom súmraku a môžete si vybrať medzi mäkkou plynulou zmenou farieb alebo trvalým nastavením jednej farby – vždy podľa nálady. Lampa má napevno integrované LED a vypínač sa nachádza na spodnej strane.

Naposledy v ponuke: CW19/2018  Záhrada a grilovanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.