Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2016
Solárne guľové svietidlo

Solárne guľové svietidlo

Toto solárne vonkajšie svietidlo z plastu odolného proti poškodeniu a poveternostným vplyvom zaplaví každú záhradu pôsobivým svetlom – buď s mäkkým a plynulým prechodom farieb, alebo v trvalo nastaviteľnej farbe. Svietidlo má v tienidle otvory na odtok vody a dá sa použiť nízko pri zemi a rovnako aj s odnímateľnou zapichovacou tyčou. Solárna technológia šetrná k životnému prostrediu Solárny modul vnútri zásobuje zabudovaný NiMH akumulátor, svietidlo s LED sa automaticky zapne, keď sa začne stmievať, a dá sa ovládať pomocou zapínača a vypínača.
69,95 €
69,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW11/2016  Moja záhradná oáza

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.