Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW38 2016
Solárna záhradná fontána

Solárna záhradná fontána

Táto záhradná fontána z odolného plastu s kamenným vzhľadom vyrába elektrickú energiu šetrne k životnému prostrediu pomocou slnečného svetla a postará sa o uvoľňujúci žblnkot v záhrade. Solárna energia šetrná k životnému prostrediu Výroba elektrickej energie sa realizuje pomocou externého solárneho modulu so zapichovacou tyčou. Fontána má ponorné čerpadlo s plynulo nastaviteľným dodávaným množstvom a štyrmi prísavnými nožičkami.
79,95 €
79,95 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.