Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW40 2017
Solárna vtáčia búdka

Solárna vtáčia búdka

Takto si už v zime všetci operení návštevníci zaručene všimnú krmivo pre vtáčiky: Táto žltá solárna búdka na krmivo odolná proti poveternostným vplyvom s odnímateľnou strieškou sa dá veľmi jednoducho naplniť cennými maškrtami pre vtáčiky – a vďaka LED vydávajúcej teplé biele svetlo sa postará o pôsobivé osvetlenie. Solárna vtáčia búdka s LED osvetlením LED je napájaná pomocou zabudovaného solárneho článku, ktorý šetrí energiu a životné prostredie. Svietidlo sa automaticky aktivuje pri stmievaní, ale dá sa ovládať aj pomocou vnútorného zapínača a vypínača.

Naposledy v ponuke: CW40/2017  Zimná záhrada

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.