Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW38 2018
Solárna fontána

Solárna fontána

Solárna fontána vo vzhľade kameňa – do záhrady a na terasu Ideálna na malú prestávku počas práce v záhrade. Táto solárna záhradná fontána z plastu odolného proti poškodeniu a poveternostným vplyvom v dekoratívnom vzhľade kameňa sa dá vďaka káblu dlhému 5 metrov postaviť na ľubovoľné miesto vonku a svojím jemným žblnkotom vytvorí oázu pokoja a oddychu. Fontána má uzavretý vodný okruh, vďaka čomu nie je potrebná prípojka na vodu. Silikónové nožičky zaisťujú dobrú stabilitu fontány. Fontána so solárnym panelom Fontána sa napája prostredníctvom solárneho panela – energeticky úsporná výroba elektrickej energie šetrná k životnému prostrediu. Solárny článok sa pomocou bodca zapichne do zeme na slnečnom mieste, kde absorbuje každý slnečný lúč. Na solárnom paneli sa nachádza zapínač/vypínač.
99,95 €
99,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW38/2018  Pripravte záhradu na zimu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.