Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW38 2018
Solárna dekoračná lampa

Solárna dekoračná lampa

Pôsobivé svetelné efekty S touto lampou budú večery na balkóne obzvlášť príjemné, pretože táto solárna dekoračná lampa s LED s presvitajúcim motívom listov vytvára pôsobivé svetelné efekty. LED osvetlenie sa automaticky aktivuje, keď sa začne stmievať. Výroba elektrickej energie pomocou zabudovaného solárneho modulu šetrí energiu a životné prostredie. Prevádzku tejto solárnej lampy možno ovládať zapínačom/vypínačom.
5,99 €
5,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW38/2018  Pripravte záhradu na zimu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.