Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW6 2018
Smaltovaná zapekacia misa, veľká

Smaltovaná zapekacia misa, veľká

Či slaný, alebo sladký, nákyp alebo zapečený pokrm – s touto zapekacou misou sa všetky recepty na pečenie v rúre podaria takmer samy. Je zhotovená zo žiaruvzdornej ocele s trojvrstvovým smaltovaním, a preto mimoriadne odolná proti korózii. Možno s ňou bezpečne manipulovať vďaka okraju s úchytom, čistiť sa dá jednoducho v umývačke riadu. A aby sa mohla hneď využívať, je priložený návrh receptu.
19,99 €
19,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW6/2018  Škandinávska kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky