Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW25 2018
Slnečník a plážový stan v tvare mušle 2 v 1

Slnečník a plážový stan v tvare mušle: 2 v 1

To, či bude deň strávený na pláži slnečný, alebo veterný, často nemôžete vedieť vopred. S týmto slnečníkom však budete mať vybavenie pre každý prípad – pretože za okamih sa môže premeniť na plážový stan v tvare mušle, ktorý účinne chráni pred vetrom. A dá sa rýchlo opäť uložiť v praktickej taške na prenášanie a úložnej taške. Slnečník a plážový stan s ochranou proti UV žiareniu Ako slnečník slúži vtedy, ak obidve bočné steny zostanú zrolované a upevnené suchým zipsom – a plážový stan v tvare mušle sa z neho stane vtedy, ak sa bočné steny zrolujú nadol a naplnia sa pieskom na stabilizáciu stanu. Vrchný materiál má ochranu proti UV žiareniu s faktorom 80 a je testovaný podľa UV štandardu 801.

Naposledy v ponuke: CW25/2018  Plážová móda

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.