Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2018
Slnečník, 2,5 m, hliníkový

Slnečník, 2,5 m, hliníkový

S týmto slnečníkom sa slnečné miesto v záhrade, na balkóne alebo terase obratom ruky zmení na obľúbené tienisté miesto. Poťah je z trvácnej polyesterovej tkaniny s povrchovou úpravou, ktorá odpudzuje vodu a špinu, a má ochranný faktor UV 80+. Optimálne zatienenie Slnečník má šesť drôtených rebier a hliníkovú tyč so sklápacou funkciou – pomocou nej dosiahnete v akomkoľvek dennom čase optimálne zatienenie, pričom vetracia hlava redukuje plochu vystavenú vetru. Tyč slnečníka možno rozpojiť na dve časti na jednoduchší transport a je vhodná pre bežne predávané stojany. Pomocou integrovaného lankového mechanizmu sa slnečník jednoducho a pohodlne otvára otočením tlačidla.

Naposledy v ponuke: CW19/2018  Záhrada a grilovanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.